O společnosti ŠiMy lakovna s.r.o.

Vážení zákazníci, naše společnost ŠiMy lakovna s.r.o. se specializuje na lakování všech typů vozidel (osobních automobilů, motorek, lodí, veteránů a dalších). Kromě běžných lakýrnických prací se zabýváme svařováním plastů (prasklé nárazníky apod.) a samozřejmě leštěním. Využíváme výhradně materiály od renomovaných dodavatelů s důrazem na nejvyšší kvalitu lakovaných výrobků. Jako společnost si zakládáme na proklientském přístupu, lidskosti a přívětivých cenách. Podívejte se na výběr našich realizovaných zakázek.

Lakovna & autodílna

Naše lakovna společně s autodílnou se nachází v Kuřimi (asi 15 km na sever od Brna). Lakovna je moderně vybavená a pojme až 3 osobní automobily. Jsme schopni pokrýt veškeré lakýrnické práce od lakování různých příslušenství po celolaky. Renovujeme zašlé a poškozené laky, odstraníme škrábance či váš vůz vyleštíme a ochráníme lak. Potrpíme si na špičkové kvalitě za rozumnou cenu. Po dohodě nabízíme i průmyslové lakování – dřeva, plastů, kovových konstrukcí apod. Taktéž jsme schopni zařídit zakázkové polepy automobilů či příslušenství na míru.

Autodílna slouží především k menším úpravám, jako jsou promáčklé plechy, svařování plastových dílů, leštění skel a světlometů, opravy disků z lehkých slitin. Věnujeme se také sezónnímu přezutí pneumatik.

Auto-Paint     Worker painting a car.     servis     sidlo     2     Paint-Car

O profesionální zpracování Vaší zakázky se starají

sima JAROSLAV ŠÍMA

 

simaPETR MYLBACHR